| EID | 1003383400021 |
| Company Name | Powderhorn Terrace East L.l.c. |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/28/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 308 W 22nd St Apt 101b Minneapolis, MN 55404–2304 USA |
| Registered Address | 308 W 22nd St 101b Minneapolis, MN 55404 USA |
| Registered Agent | (optional) Currently No Agent |
| Manager | James David Ostlund |
| Manager Address | 308 W 22nd St Apt 101b Minneapolis, MN 55404–2304 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2026 |
| Principal Place of Business | Na |