| EID | 1001542-2 |
| Company Name | David A. Winegar Family Limited Partnership |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 08/10/2004 |
| Status | Inactive |
| Registered Agent | David A Winegar |
| Business Type | Limited Partnership (domestic) |
| MN Statute | 321 |
| Renewal Due Date | 12/31/2008 |
| Principal Place of Business | Na |
| Designated Office Address | 255 W Hwy 210 #1 Mcgregor, MN 55760 USA |
| RA Mailing Address | 255 W Hwy 210 #1 Mcgregor, MN 55760 USA |
| RA Address | 255 W Hwy 210 #1 Mcgregor, MN 55760 USA |
| Designated Office Mailing Address | 255 W Hwy 210 #1 Mcgregor, MN 55760 USA |