| EID | 1000471000027 |
| Company Name | Lifespark Medical Group, P.a. |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/13/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 5320 W 23rd St Ste 130 St Louis Park, MN 55416–1670 United States |
| Registered Address | 5320 W 23rd Street, Suite 130 St. Louis Park, MN 55416 USA |
| Registered Agent | (optional) Currently No Agent |
| CEO | Joel Theisen |
| CEO Address | 5320 W 23rd St Ste 130 St Louis Park, MN 55416–1670 United States |
| Business Type | Business Corporation (domestic) |
| MN Statute | 302a |
| Renewal Due Date | 12/31/2025 |
| Principal Place of Business | Na |
| Number of Shares | 1000 |