| EID | 1002157800029 |
| Company Name | LML Consulting LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/22/2018 |
| Status | Inactive |
| Principal Address | 5850 W 130th Lane Savage, MN 55378 USA |
| Registered Address | 5850 W 130th Lane Savage, MN 55378 USA |
| Registered Agent | Lee Lawrence |
| Manager | Lee Lawrence |
| Manager Address | 5850 W 130th Lane Savage, MN 55378 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2023 |
| Principal Place of Business | Na |