| EID | 1000732700039 |
| Company Name | J-cleaning LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/14/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 122 W Warburton St South St Paul, MN 55075 USA |
| Registered Address | 122 W Warburton St South St Paul, MN 55075 USA |
| Registered Agent | (optional) Currently No Agent |
| Manager | Reina Raquel Rodriguez |
| Manager Address | 122 W Warburton St South St Paul, MN 55075 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2025 |
| Principal Place of Business | Na |