| EID | 1003233900024 |
| Company Name | J&j Adventures Inc. |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/27/2018 |
| Status | Inactive |
| Principal Address | 55 W Beaver Lake Rd New Richland, MN 56072 USA |
| Registered Address | 55 W Beaver Lake Rd New Richland, MN 56072 USA |
| Registered Agent | James Joseph Hinton |
| CEO | James Joseph Hinton |
| CEO Address | 55 W Beaver Lake Rd New Richland, MN 56072 USA |
| Business Type | Business Corporation (domestic) |
| MN Statute | 302a |
| Renewal Due Date | 12/31/2022 |
| Principal Place of Business | Na |
| Number of Shares | 2000000 |