| EID | 100-lfc |
| Company Name | Landfill Power LLC |
| Home Jurisdiction | Wyoming |
| Filing Date | 11/17/1994 |
| Status | Inactive |
| Principal Address | 901 W 94th Str Mpls, MN 55420 USA |
| Registered Address | 901 W 94th Str %ziegler INC Atn Erickson Mpls, MN 55420 USA |
| Registered Agent | Minnesota Methane LLC |
| Manager | Stan Erickson |
| Manager Address | 901 W 94th Str Mpls, MN 55420 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (foreign) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2005 |
| Principal Place of Business | Na |
| Home Office Address | 1720 Carey Ave CT Corporation System Cheyenne, WY 82001 USA |