| EID | 1002362200029 |
| Company Name | Sacred Path LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/22/2018 |
| Status | Inactive |
| Principal Address | 5123 W 98th St #1008 Minneapolis, TX 55437–5543 United States |
| Registered Address | 5123 W 98th St #1008 Minneapolis, MN 55437 USA |
| Registered Agent | Justin James Kelley |
| Manager | Justin J Kelley |
| Manager Address | 5123 W 98th St #1008 Minnneapolis, MN 55437–5543 United States |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2022 |
| Principal Place of Business | Na |