| EID | 1002652700022 |
| Company Name | Riverway Townhomes LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/24/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 111 W Lind Court Mankato, MN 56001–0401 United States |
| Mailing Address | 111 W Lind CT Mankato, MN 56001 USA |
| Registered Address | 1765 Northway Dr North Mankato, MN 56003 USA |
| Registered Agent | Gail Flohrs |
| Manager | Gail Flohrs |
| Manager Address | 111 W Lind Court Mankato, MN 56001–0401 United States |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2025 |
| Principal Place of Business | Na |