| EID | 1003544100028 |
| Company Name | Sweet Light Studio LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/28/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | Ste 15 451 Taft St NE Minneapolis, MN 55413–2831 USA |
| Mailing Address | 8205 W 93rd St Circle Bloomington, MN 55438 USA |
| Registered Address | 8205 W 93rd St. Circle Bloomington, MN 55438 USA |
| Registered Agent | Allison Jagoda |
| Manager | Alli Jagoda |
| Manager Address | 8205 W 93rd Street Cir Bloomington, MN 55438–1431 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2025 |
| Principal Place of Business | Na |