| EID | 1001124500020 |
| Company Name | Granddaddy's LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 2/16/2018 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 213 W 95th St Minneapolis, MN 55420–4308 USA |
| Registered Address | 213 W 95th St Bloomington, MN 55420 USA |
| Registered Agent | (optional) Currently No Agent |
| Manager | Granddaddy's |
| Manager Address | 213 W 95th St Minneapolis, MN 55420–4308 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2026 |
| Principal Place of Business | Na |