| EID | 10034-llc |
| Company Name | Ztr Control Systems, LLC |
| Home Jurisdiction | Minnesota |
| Filing Date | 12/22/1998 |
| Status | Active / IN Good Standing |
| Principal Address | 901 W 94th St Minneapolis, MN 55420–4236 USA |
| Registered Address | 901 W 94th Str Blmgtn, MN 55420 USA |
| Registered Agent | (optional) Currently No Agent |
| Manager | William L Hoeft |
| Manager Address | 901 W 94th St Minneapolis, MN 55420–4236 USA |
| Business Type | Limited Liability Company (domestic) |
| MN Statute | 322c |
| Renewal Due Date | 12/31/2025 |
| Principal Place of Business | Na |