| EID | 10005005 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 5/9/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 27270 W Little Su River Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Entity Physical Address | 27270 W Little Su River Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Agent Name | Joseph E Cizek |
| Registered Mailing Address | 27270 W Little Su River Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Registered Physical Address | 27270 W Little Su River Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Company Name | Windward Hawaii LLC |
| Officials | Jennifer Cizek Member AK Entity #: na Owned: 10.00 Joseph E Cizek Member AK Entity #: na Owned: 90.00 |