| EID | 10000120 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Revoked |
| AK Formed Date | 9/26/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | New York |
| Entity Mailing Address | 601 W Parks Hwy, Wasilla, AK 99654 |
| Entity Physical Address | 601 W Parks Hwy, Wasilla, AK 99654 |
| Agent Name | Ilana Nanikashvili |
| Registered Mailing Address | 601 W Parks Hwy, Wasilla, AK 99654 |
| Registered Physical Address | 601 W Parks Hwy, Wasilla, AK 99654 |
| Company Name | Prestige Gold & Diamond Corp. |
| Officials | Ilana Nanikashvili President AK Entity #: na Owned: 0.00 |