| EID | 10004873 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/2/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | 1459 W Molly Brianne Circle, Wasilla, AK 99654-2232 |
| Entity Physical Address | 1459 W Molly Brianne Circle, Wasilla, AK 99654-2232 |
| Agent Name | Mark L Passmore |
| Registered Mailing Address | 1459 W Molly Brianne Circle, Wasilla, AK 99654-2232 |
| Registered Physical Address | 1459 W Molly Brianne Circle, Wasilla, AK 99654-2232 |
| Company Name | Perpetual Fitness & Women's Self-defense LLC |
| Officials | Debra M Passmore Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Mark L Passmore Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |