| EID | 10000290 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 9/30/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2025 |
| Entity Mailing Address | 1761 W Amethyst Circle , Wasilla, AK 99654 |
| Entity Physical Address | 1761 W Amethyst Circle , Wasilla, AK 99654 |
| Agent Name | Dmitriy V Sinchuk |
| Registered Mailing Address | 1761 W Amethyst Circle, Wasilla, AK 99654 |
| Registered Physical Address | 1761 W Amethyst Circle, Wasilla, AK 99654 |
| Company Name | Luxury Homes LLC |
| Officials | Dmitriy Sinchuk Manager, Member AK Entity #: na Owned: 80.00 Tanya Sinchuk Manager, Member AK Entity #: na Owned: 20.00 |