| EID | 10002108 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 12/30/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2017 |
| Entity Mailing Address | 7362 W Parks Hwy 343, Wasilla, AK 99623 |
| Entity Physical Address | 7362 W Parks Hwy 343, Wasilla, AK 99623 |
| Agent Name | Frank J Bettine |
| Registered Mailing Address | 7362 W Parks Hwy 343, Wasilla, AK 99694 |
| Registered Physical Address | 11835 W Little John Drive, Houston, AK 99654 |
| Company Name | Grandma Jen's Outdoor Adventures, Inc. |
| Officials | Elva Bettine Director, President, Shareholder AK Entity #: na Owned: 80.00 Frank Bettine Secretary, Shareholder, Treasurer AK Entity #: na Owned: 20.00 |