| EID | 10005053 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/12/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | C/o Sara Scoles, 2381 W Silver Hills Circle, Wasilla, AK 99654 |
| Entity Physical Address | C/o Sara Scoles, 2381 W Silver Hills Circle, Wasilla, AK 99654 |
| Agent Name | Sara A Scoles |
| Registered Mailing Address | 2381 W Silver Hills, Wasilla, AK 99654 |
| Registered Physical Address | 2381 W Silver Hills, Wasilla, AK 99654 |
| Company Name | Good Steward Accounting, LLC |
| Officials | Sara Scoles Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |