| EID | 10003084 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 2/17/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 3561 W Finch Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Entity Physical Address | 3561 W Finch Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Agent Name | Rebecca Loaiza |
| Registered Mailing Address | 3561 W Finch Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Registered Physical Address | 3561 W Finch Rd, Wasilla, AK 99623 |
| Company Name | Beckals Photography LLC |
| Officials | Rebecca M Loaiza Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |