| EID | 10002040 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 12/27/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2017 |
| Entity Mailing Address | 6131 W Admiralty Cir, Wasilla, AK 99623 |
| Entity Physical Address | 6131 W Admiralty Cir, Wasilla, AK 99623 |
| Agent Name | Mihael Basargin |
| Registered Mailing Address | 6131 W Admiralty Cir, Wasilla, AK 99623 |
| Registered Physical Address | 6131 W Admiralty Cir, Wasilla, AK 99623 |
| Company Name | Basargin Family Management, LLC |
| Officials | Mihael N Basargin Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |