| EID | 10000633 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 10/14/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2023 |
| Entity Mailing Address | 860 W Blackhawk, Suite 305, Chicago, IL 60642 |
| Entity Physical Address | 860 W Blackhawk, Suite 305, Chicago, IL 60642 |
| Agent Name | Joan Travostino |
| Registered Mailing Address | 1031 W 4th Ave Ste 600, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 1031 W 4th Ave Ste 600, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Heritage Court LLC |
| Officials | Douglas F Johnston Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |