| EID | 10003965 |
| Entity Type | Nonprofit Corporation |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/23/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 105 W Redoubt Ave, Soldotna, AK 99669 |
| Entity Physical Address | 105 W Redoubt Avenue, Soldotna, AK 99669 |
| Agent Name | Alan D Humphries |
| Registered Mailing Address | 105 W Redoubt Ave, Soldotna, AK 99669 |
| Registered Physical Address | 105 W Redoubt Ave, Soldotna, AK 99669 |
| Company Name | Hope For The Future Day Care And Preschool |
| Officials | Alan Humphries President AK Entity #: na Owned: na Dan Vanzee Director AK Entity #: na Owned: na Lauralee Smart Director AK Entity #: na Owned: na Melissa Bever Secretary, Treasurer AK Entity #: na Owned: na Miriam A Humphries Vice President AK Entity #: na Owned: na Virginia A Robinson Director AK Entity #: na Owned: na |