| EID | 10004359 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 4/9/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2018 |
| Entity Mailing Address | 212 W 9th St, Juneau, AK 99801 |
| Entity Physical Address | 212 W 9th St, Juneau, AK 99801 |
| Agent Name | Melinda Lee |
| Registered Mailing Address | 212 W 9th St, Juneau, AK 99801 |
| Registered Physical Address | 212 W 9th St, Juneau, AK 99801 |
| Company Name | Rendezvous Farm Inc. |
| Officials | Melinda Lee Director, Secretary, Shareholder, Treasurer, Vice President AK Entity #: na Owned: 51.00 Robert G. Smith Director, President, Shareholder AK Entity #: na Owned: 49.00 |