| EID | 10000435 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 9/6/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2025 |
| Entity Mailing Address | 329 W 12th St., Juneau, AK 99801-1519 |
| Entity Physical Address | 329 W 12th St., Juneau, AK 99801-1519 |
| Agent Name | Andrew W Ebona |
| Registered Mailing Address | 329 W 12th St, Juneau, AK 99801 |
| Registered Physical Address | 329 W 12th St, Juneau, AK 99801 |
| Company Name | Copper Shield Consulting, LLC |
| Officials | Andrew W Ebona Manager, Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |