| EID | 10003863 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/21/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2020 |
| Entity Mailing Address | 745 W 4th Ave, Suite 250, Anchorage, AK 99501-2157 |
| Entity Physical Address | 745 W 4th Ave, Suite 250, Anchorage, AK 99501-2157 |
| Agent Name | Reginald J Christie |
| Registered Mailing Address | 745 W 4th Ave, Suite 250, Anchorage, AK 99501-2157 |
| Registered Physical Address | 745 W 4th Ave, Suite 250, Anchorage, AK 99501-2157 |
| Company Name | Wheel Hand Ventures, LLC |
| Officials | Reginald Christie Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Wallace Tetlow Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |