| EID | 10002251 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 1/6/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Trunkar Management, Inc. |
| Registered Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 505 Old Steese Hwy Ste 122, Fairbanks, AK 99701 |
| Company Name | Western World Holdings, LLC |
| Officials | Britta Dimaggio Member AK Entity #: na Owned: 6.00 Joseph C. Dimaggio Member AK Entity #: na Owned: 6.00 Joseph Christopher Dimaggio, Trustee, Or His Successors In Trust, Under The Jbl Family Trust, Dated August 09, 2017 Member AK Entity #: na Owned: 86.00 |