| EID | 10002143 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 1/2/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Lmra Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 505 Old Steese Hwy Ste 122, Fairbanks, AK 99701 |
| Company Name | Vvksis Management, LLC |
| Officials | Russell Wolfe Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Suzanne Offen Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |