| EID | 10002262 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 1/6/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 555 W Northern Lights Blvd Suite 105, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 555 W Northern Lights Blvd Suite 105, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Jose Tapia |
| Registered Mailing Address | 555 W Northern Lights Blvd Suite 105, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 555 W Northern Lights Blvd Suite 105, Anchorage, AK 99503-2501 |
| Company Name | Vip Young Bin Restaurant, LLC |
| Officials | Gina Han Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Jose Tapia Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |