| EID | 10005386 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/31/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 7347 Copperfiled Circle, Lake Worth, FL 33467 |
| Entity Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Tropical Holdings, LLC |
| Officials | Lynda Purvis Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Walter Purvis Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |