| EID | 10004209 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 4/3/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2014 |
| Entity Mailing Address | 733 W 4th Ave Suite 308, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 733 W 4th Ave Suite 308, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Michael J Smith |
| Registered Mailing Address | 733 W 4th Avenue Suite 308, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 733 W 4th Avenue Suite 308, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | The Healing Center Medical Clinic, LLC |
| Officials | Robert Smith Manager, Member AK Entity #: na Owned: 1.00 |