| EID | 100048 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 3/27/2006 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 431 W 7th Avenue, Suite 107, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 431 West 7th Avenue, Suite 107, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Law Offices Of Christy Lee, P.c. |
| Registered Mailing Address | 1215 W 8th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 1215 W 8th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Steven M. Wells, PLLC |
| Officials | Steven M. Wells Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |