| EID | 10002278 |
| Entity Type | Nonprofit Corporation |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 1/7/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 7/2/2024 |
| Entity Mailing Address | 1800 W 48th Ave, Anchorage, AK 99517 |
| Entity Physical Address | Eareckson Airstation , Jber, Anchorage, AK 99506 |
| Agent Name | Mb Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 1127 W 7th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 1127 W 7th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Shemyanet, Inc. |
| Officials | Aj Lawson Secretary AK Entity #: na Owned: na Christian
hollis Director AK Entity #: na Owned: na Gary Duncan President AK Entity #: na Owned: na Jesse Daily Vice President AK Entity #: na Owned: na Jesus Garrison Director AK Entity #: na Owned: na Ronald Tiongson Treasurer AK Entity #: na Owned: na Timothy Lanham Director AK Entity #: na Owned: na |