| EID | 10003646 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/14/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 310 K St. Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 310 K St. Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | United States Corporation Agents, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K St. Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K St. Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Schatz Dojo LLC |
| Officials | Sheila Schatz Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |