| EID | 10004044 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/26/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2022 |
| Entity Mailing Address | 1410 W 32nd Ave., Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 1410 W 32nd Ave., Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Zollner Financial Associates, Inc. |
| Registered Mailing Address | 1410 W 32nd Ave., Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 1410 W 32nd Ave., Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | Saoirse, Inc. |
| Officials | Brooke Rawls Woody Director, President, Shareholder, Treasurer AK Entity #: na Owned: 95.00 Joel Woody Secretary, Shareholder AK Entity #: na Owned: 5.00 |