| EID | 10005373 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/31/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2018 |
| Entity Mailing Address | Po Box 2368, Corvina, CA 91722 |
| Entity Physical Address | 310 K Street, Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Rock Bottom Home Investments, LLC |
| Officials | Jodi Robleto Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Jorge Robleto Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |