| EID | 10000962 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 11/2/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 1216 Kitchener Avenue, Ottawa, On K1v6w5 Canada |
| Entity Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Invictus Law Corporation |
| Registered Mailing Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Red Leaf Holdings Inc. |
| Officials | 2306914 Ontario Inc Alien Affiliate, Secretary, Shareholder AK Entity #: na Owned: 100.00 James Imlach Director, President, Treasurer AK Entity #: na Owned: na |