| EID | 10004881 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/2/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2018 |
| Entity Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, NJ 99503 |
| Entity Physical Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Jeffrey Gonnason |
| Registered Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 2211 E Northern Lights Blvd #202, Anchorage, AK 99508 |
| Company Name | Rap, LLC |
| Officials | Kranthi Yarlagadda Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Srinivasa R Potluri Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |