| EID | 10002176 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Non-compliant |
| AK Formed Date | 1/3/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2024 |
| Entity Mailing Address | 200 W. 34th Ave, Unit 80, Anchorage, AK 99503-5398 |
| Entity Physical Address | 900 W Northern Lights Blvd Unit 1, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Scot Dunnachie |
| Registered Mailing Address | 200 W 34th Ave Unit 80, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 900 W Northern Lights Blvd Unit 1, Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | Planet X Tobacco & Gift LLC |
| Officials | Scot Dunnachie Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |