| EID | 10003031 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 2/15/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 1634 West 13th Avenue, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 1634 W 13th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | J.michael James |
| Registered Mailing Address | 1634 W 13th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 1634 W 13th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Nyacau, LLC |
| Officials | J. Michael James Manager AK Entity #: na Owned: na J. Michael James Family Exempt Trust Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Lynda R. James Family Exempt Trust Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |