| EID | 10003422 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/5/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2022 |
| Entity Mailing Address | 620 W Fireweed Ln, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 620 W Fireweed Ln, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Dana Martens |
| Registered Mailing Address | 620 W Fireweed Ln, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 620 W Fireweed Ln, Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | North Star Dining LLC |
| Officials | Dana E Martens Manager AK Entity #: na Owned: na North Star Holding Llc Member AK Entity #: 10044992 Owned: 100.00 |