| EID | 10005633 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 6/15/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | 4900 Diaz Ranch Rd., Amarillo, TX 79108 |
| Entity Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Lone Star Asset Holding, LLC |
| Officials | Joanne Martinez Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Tony Martinez Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |