| EID | 10002091 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 12/30/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2017 |
| Entity Mailing Address | 5904 85th Place, New Carrolton, MD 20784 |
| Entity Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Kushi Holdings, LLC |
| Officials | Mary Enjetti Manager, Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |