| EID | 10000670 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 10/18/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2025 |
| Entity Mailing Address | 1540 K St, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 1540 K Street, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Ken Osterkamp |
| Registered Mailing Address | 1540 K Street, Anchorage, AK 99501-4964 |
| Registered Physical Address | 1540 K Street, Anchorage, AK 99501-4964 |
| Company Name | Kizuna LLC |
| Officials | Ken Osterkamp Manager, Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |