| EID | 10005388 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 5/31/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2020 |
| Entity Mailing Address | 1430 K Street, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 1430 K St, 1430 K St, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Joseph A Columbus |
| Registered Mailing Address | 1430 K Street, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 1430 K Street, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Kachemak Bay Retreat, LLC |
| Officials | Geneva M Columbus Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Joseph A Columbus Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |