| EID | 10005585 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 6/13/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Jim Towle |
| Registered Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 9170 Jewel Lake Rd #203, Anchorage, AK 99502 |
| Company Name | J&h Rv Park, LLC |
| Officials | Harvey Mickelson Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Jo Anne Mickelson Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |