| EID | 10003414 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/3/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | 341 W Tudor Rd Suite 103, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 341 W Tudor Rd Suite 103, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Charles Nading |
| Registered Mailing Address | 341 W Tudor Road, Suite 103, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 341 W Tudor Road, Suite 103, Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | Iwl Enterprise, LLC |
| Officials | Charles Nading Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Christopher Caves Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |