| EID | 10002252 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 1/6/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Trunkar Management, Inc. |
| Registered Mailing Address | 200 W 34th Ave #977, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 505 Old Steese Hwy Ste 122, Fairbanks, AK 99701 |
| Company Name | Ift Holdings, LLC |
| Officials | Britta Dimaggio Member AK Entity #: na Owned: 3.00 Joseph C. Dimaggio Member AK Entity #: na Owned: 3.00 Joseph J. Dimaggio And Amanda Dimaggio, Trustees Or Their Successors In Trust, Under The Lucky Star Trust, Dated August 09, 2017, And Any Amendments Thereto. Member, Manager AK Entity #: na Owned: 94.00 |