| EID | 100003 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/24/2006 |
| Duration/Expiration | 03/01/2036 |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 3452 West 82nd Ave, Anchorage, AK 99502 |
| Entity Physical Address | 3452 W 82nd Ave, Anchorage, AK 99502 |
| Agent Name | Damien Fedele |
| Registered Mailing Address | 3452 W 82nd Ave, Anchorage, AK 99502 |
| Registered Physical Address | 3452 W 82nd Ave, Anchorage, AK 99502 |
| Company Name | Goliath Construction LLC |
| Officials | Damien Fedele Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |