| EID | 10003433 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/5/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, UT 99503 |
| Entity Physical Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Jeffrey Gonnason |
| Registered Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 2211 E Northern Lights Blvd #202, Anchorage, AK 99508 |
| Company Name | Galaxy Management, LLC |
| Officials | Randa J Taylor Organizer AK Entity #: na Owned: na Randa J Taylor Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Ronald C Taylor Organizer AK Entity #: na Owned: na Ronald C Taylor Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |