| EID | 10000395 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 10/4/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2025 |
| Entity Mailing Address | 431 W 7th Ave, Ste 203, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 431 W 7th Ave, Ste 203, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Steve Zelener |
| Registered Mailing Address | 431 W 7th Ave, Ste 203, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 431 W 7th Ave, Ste 203, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Front Properties, LLC |
| Officials | Steve Zelener Manager, Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |